Монокристалічна двостороння сонячна панель LR8-66HGD-610M bifacial застосовується в системах мережевих, гібридних чи автономних сонячних електростанцій. Має потужність 610Вт, що є дуже високим показником. Коефіцієнт корисної дії сонячної панелі є дуже високим і складає 22,6 % в парі з інвертором, дозволяє її ефективно використовувати для отримання прибутку за «зеленим тарифом» або автономного енергозабезпечення.
При створенні моделі використані найкращі матеріали та компоненти ринку фотовольтаїки. 132 якісних кремнієвих елементи закріплені в рамі з композитного сплаву, товщиною 30мм, у 22 ряди. Перетворюючи енергію сонця на постійний електричний струм з максимальною напругою 40,51В та силою струму 15,06А, вони мають низький рівень нагрівання, збільшуючи таким чином продуктивність кожного елементу. Поверхня панелі надійно захищена подвійним 2,0 +2,0 міліметровим загартованим склом.
Сонячна батарея пройшла випробування градом розміром 25мм про швидкості вітру 23м/c. Конструкція здатна витримувати снігове навантаження до 5200Па та вітрове навантаження до 2400Па. Стійка до впливу солоної вологи, аміаку та пилу, що підтверджено незалежним тестуванням.
Загальні дані
Виробник: Longi Solar
Країна-виробник: Китай
Модель: LR8-66HGD-610M
Технологія виробництва: HPDC, Half-Cell, bifacial
Тип фотомодуля: монокристал
Електричні характеристики
Потужність, Вт: 610
Напруга при макс. потужності, В: 40.51
Запас потужності, Вт: ±3%
ККД фотомодуля, %: 22.6
Температурні показники
Температурний коефіцієнт потужності, %/℃: -0.28
Температурний коефіцієнт напруги, %/℃: -0.23
Робоча температура, °C: -40...+85
Механічні характеристики
Вага, кг: 33.5
Ступінь захисту фотомодуля: ІР68
Рама: анодований алюміній
Пакування
Спосіб пакування: палета
Кількість панелей в палеті: 36
Гарантійний термін
Гарантійний термін, років: 12
Гарантія на 90% вихідної потужності, років: 12
Гарантія на 80% вихідної потужності, років: 25