Монокристалічна двостороння сонячна панель Longi Solar LR8-66HGD-620M застосовується в системах мережевих, гібридних чи автономних сонячних електростанцій. Має потужність 620Вт, що є дуже високим показником. Коефіцієнт корисної дії сонячної панелі є дуже високим і складає 22,6 % в парі з інвертором, дозволяє її ефективно використовувати для отримання прибутку за «зеленим тарифом» або автономного енергозабезпечення.
При створенні моделі використані найкращі матеріали та компоненти ринку фотовольтаїки. 132 якісних кремнієвих елементи закріплені в рамі з композитного сплаву, товщиною 30мм, у 22 ряди. Перетворюючи енергію сонця на постійний електричний струм з максимальною напругою 40,51В та силою струму 15,06А, вони мають низький рівень нагрівання, збільшуючи таким чином продуктивність кожного елементу. Поверхня панелі надійно захищена подвійним 2,0 +2,0 міліметровим загартованим склом.
Сонячна батарея пройшла випробування градом розміром 25мм про швидкості вітру 23м/c. Конструкція здатна витримувати снігове навантаження до 5200Па та вітрове навантаження до 2400Па. Стійка до впливу солоної вологи, аміаку та пилу, що підтверджено незалежним тестуванням.
Пристрій має збільшені габаритні розміри 2382х1134х30мм та невелику вагу 33,5 кг.
Загальні дані
Виробник: Longi Solar
Країна-виробник: Китай
Модель: LR8-66HGD-620M
Технологія виробництва: HPDC, Half-Cell, bifacial
Тип фотомодуля: монокристал
Електричні характеристики
Потужність, Вт: 620
Запас потужності, Вт: ±3%